ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Шановні батьки!
З 1-го квітня відкривається
АНГЛОМОВНИЙ САДОЧОК
повного дня з 5-ти разовим харчуванням
Режим роботи з 8.00 до 20.00
З великою повагою, від щирого серця запрошуємо Вас у «КАЗКОВИЙ СВІТ», в якому все зроблено і робиться для дітей, де кожна дитина може відчути себе затишно та у безпеці:
– наш пріоритет – родинна атмосфера і сімейні цінності;
– унікальна методика навчання для кожної вікової групи;
– найкраще навчальне двомовне середовище для всебічного розвитку Ваших дітей (англійська та українська);
– щоденний медичний та психологічний супровід.

Детальна інформація за телефоном 096 264 62 64
2130

Як не спізнюватися в школу і дитячий садок: 11 порад батькам

w740_blog_1395_1476815181764_1_148433182814

Вставати стає все складніше, на вулиці в 8 ранку ще темно, та й погода не радує. Зволікання з ранку тягне запізнення в школу або садок і вислухування зауважень з боку педагога. Пропонуємо кілька порад, як всією родиною дотримуватися графіка і зберігати бадьорість духу.Якщо ви хочете вирватися з “ранкового форс-мажору”: гарячкові збори, поспіх і сором від запізнень на перший урок або на зарядку в садок, вам знадобляться поради психологів і коучів.

Запізнення – це порушення дисципліни

Розвивайте в собі і своїй дитині самодисципліну. Самодисципліна полягає в здатності діяти незалежно від бажань і емоцій. Щоб це якість зміцніло, дотримуйтеся декількох правил:

*дотримуйтесь порядку в домі,
*стежте за собою,
*намагайтеся стримувати обіцянки,
*виконуйте план, який собі намітили на день, тиждень, місяць,
* знайдіть собі приклад для наслідування (близьку людину або відому особистість, які, на вашу думку, демонструють залізний контроль над собою),
* переконуйте себе в тому, що ви дисциплінована людина, знаходьте численні підтвердження у своїх вчинках.
Якщо вам вдається слідувати цьому плану, ваш малюк обов’язково перейме ваші здібності до самодисципліни і незабаром приємно здивує вас.

Дотримуйтесь режиму дня всією сім’єю

Дитина і дорослі повинні трудитися і відпочивати в єдиному ритмі, лягати спати і їсти в один і той же час кожен день. Порушення розпорядку дня більш ніж на годину загрожує тим, що наш внутрішній годинник збиваються, ми починаємо відчувати стрес і втрачаємо працездатність. Для початку складіть графік на будні дні та вихідні, який вважаєте для себе і малюка оптимальним. У ньому необхідно врахувати фізіологічні потреби: 9-10 годин сну для дитини, 7-8 годин сну для себе, 3-4 разове харчування, гігієнічні процедури, навчання або ігри. Обговоріть графік з дитиною, враховуйте його побажання: виділіть час для ігор, творчості і занять, прогулянок, гуртків та секцій.

Настрій з ранку програмується з вечора

Рано вранці налаштовуйте себе і дитину на позитивний лад. Ласка, обійми і ніжність – найкраще, що ви можете використовувати, коли будите дитину. Приділіть увагу спілкуванню з малюком, а не вмикайте телевізор. Намагайтеся якомога менше конфліктувати і уникайте напруги. Стрес з ранку може стати причиною розсіяної уваги і дратівливості протягом усього дня. Щоб з ранку не метушитися, а присвятити час більш приємним речам, заздалегідь прокидайтеся, по максимуму збирайтеся з вечора.

Обов’язкові ранкові ритуали

До 7-10 років дитина ще не може себе організувати, а відмова від ранкових ритуалів (умивання, прибирання ліжка і так далі) може сформувати у дитини нездорові звички. З ранку батькам потрібно не тільки зібратися самим, але й зібрати та скоординувати дії малюка, який може в будь-який момент замріявся, загратися і забути про все. Не забувайте, що дитина тоді буде все робити по порядку і з бажанням, коли ви самі разом з нею кожен день проробляєте одні й ті ж процедури: робите зарядку, чистите зуби, приймаєте душ, снідаєте здоровою їжею, ретельно причісуєтеся, одягаєте охайний одяг, доглядаєте за взуттям і так далі.

Дитина потребує уваги та допомоги

Відмінний спосіб нічого не переплутати і не забути з ранку – табличка з ранковими рутинами. Якщо дитина ще не читає, можна всі дії намалювати у вигляді зрозумілих картинок або символів (зубна щітка, гребінець). Не варто розраховувати, що малюк буде все це проробляти самостійно, без вашої допомоги і контролю. На момент пробудження дитини більшу частину своїх справ ви вже повинні завершити, за рахунок цього з’явиться можливість приділити їй увагу. За успішне і швидке ранішнє приготування обов’язково похваліть дитину і заохотьте її.

Вставайте раніше, раніше лягайте

Навіть сама ретельна організація процесу не допоможе, якщо ви або ваша дитина не виспалися. З ранку розсіяна увага і погане самопочуття можуть зіграти з вами злий жарт. Та й сам будильник після 3-4 годин сну може бути вами мимоволі проігнорований. Доведено, що хронічний недосип робить згубний вплив на організм людини, і особливо він шкідливий для зростаючого організму. Дитина потребує 1-3 додаткових годин сну, тому не може лягти одночасно з дорослими і встати разом з ними. Будильник заводьте так рано, як необхідно, щоб без поспіху зробити всі справи. Зазвичай 30-60 хвилин достатньо, щоб зібратися в школу або садок, якщо більша частина справ перероблена, а речі зібрані вже з вечора.

Будильник можна використовувати як таймер

Будильник може бути корисний і при плануванні. Ставте його, наприклад, на час виходу з будинку (або хвилин за 5 до цього), заводьте будильник, щоб точно знати, коли необхідно перейти до сніданку. Для цих цілей можна використовувати кухонний механічний або електронний таймер.

Точно розраховуйте час

Розраховуйте час без перебільшень. Час на зарядку, сніданок, дорогу до школи має відповідати істині. Не сподівайтеся, що встигнете добігти за 3 хвилини, якщо зазвичай витрачаєте близько 10. Крім того, до загального часу завжди краще додати хвилин 10-15 на форс-мажор (розлите на шкільну форму молоко, зниклі кудись окуляри і так далі).

Спочатку зібратися, а потім вже розважатися

Випити тепле какао і подивитися улюблений мультфільм – відмінний план на ранок, але тільки після того, як ви і малюк будете повністю готові до виходу (залишиться тільки одягнутися, взутися і взяти портфель або улюблену іграшку). Якщо раптом ви забудете і схаменетеся за п’ять хвилин до виходу, ви, швидше за все, не встигнете. Одягайтеся до сніданку і привчайте до цього дитину.

Готуйтеся з вечора

Максимум справ потрібно завершити ще з вечора і приготувати собі все необхідне для ранкових зборів. Одяг повинен бути підібраний і акуратно вивішений на стілець або вішалку, аксесуари, шпильки і всі необхідні речі повинні лежати на видному місці, меню сніданку також продумуйте з вечора і готуйте продукти, які для цього необхідні. Портфель збирайте з вечора, шкільну форму відпрасовуйте заздалегідь. З вечора готуйте дитині ланч-бокс з корисними і смачними продуктами для денного перекушування.

Упертості – бій

Ранкова впертість дітей – бич багатьох батьків. Чомусь саме в поспіху і після пробудження малюкові найбільше подобається вередувати і лінуватися. Карати і сваритися з ранку – не найкращий вихід. Найкраще переводити капризи жартома. Постарайтеся відвернути малюка, жартуєте, залучайте його у змагання і дивуйте малюка нестандартними пропозиціями (“Твоя кофта буде сумувати за тобою, якщо ти її не одягнеш, може, вона зможе поїхати до школи в твоєму портфелі?”).

Якщо упертість ніяк не вдається перемогти, впевнено і спокійно, навіть якщо і проти його волі, помийте, одягніть і взуйте дитину і посадіть її за сніданок. Попередьте, малюка, що завтра він зможе зробити все це самостійно, якщо у нього буде гарний настрій, а ви будете раді заохотити його допомогу і хорошу поведінку, наприклад, відвідуванням зоопарку у вихідні (але обіцянку потрібно обов’язково виконати, якщо малюк стане поступливим).

Легкого вам пробудження і успіхів у школі та дитячому садку!

Як привчити дітей до порядку

Для багатьох мам рано чи пізно постає питання, як привчити дитину до порядку. У будинку, де є діти, порядок це змінне поняття. Як то кажуть: прийшла мама, і всі іграшки прибрала, але я швиденько по місцях розкидав. В першу чергу треба попередити мам, що командний голос і наказовий тон це лише перешкода, яка в подальшому може відбити у дитини всяке бажання допомагати. Поділимось невеликими хитрощами, як перетворити прибирання на цікаве заняття, і закріпити корисний навик.

Усний рахунок
На даному етапі розвитку малюка ми, як кажуть, можемо вбити двох зайців одним пострілом, навчити його рахувати і допомагати мамі. Пограйте з дитиною в перерахунок кількості іграшок, фломастерів, олівців, будь-яких предметів. Загалом, розміщуючи іграшки по місцях, порахуйте їх.

Хто швидше?
Влаштуйте невелике змагання, діти люблять цим займатися. Щоб було захоплююче, поставтеся до цього як до справжнього конкурсу, де на початку звучать слова: На старт! Увага! Марш!, а у фіналі переможцю вручається приз (зрозуміло хто повинен перемогти?)

Добраніч.
Увечері, перед сном, малюкам подобається укладати спати і своїх друзів. Тому, чому не скористатися цим прагненням? Розкладаємо іграшки по місцях і всім бажаємо: Спокійної ночі!

В гості.
Простий приклад: ось ведмежа і він живе в коробці (шафі, тумбочці), сьогодні у нього свято і він запросив на нього всіх іграшкових друзів. Всі вони збираються в його будиночок, розсідаються по місцях.

Способів мотивації може бути величезна кількість, фантазуйте, грайте, головне не забувайте хвалити малюка і заохочувати його прагнення допомагати вам. Привчайте дитину за допомогою ігор, і надалі вона обов’язково полюбить робити це самостійно.

РОЗВИТОК САМООЦІНКИ ТА ВПЕВНЕНОСТІ ВАШОГО МАЛЮКА

УВАГА, БАТЬКИ!!!

 

Для сімей діють знижки від 10% !!!!

Так уже склалося, що в наш час лагідним і сором’язливим людям важче доводиться, ніж сміливим і пробивним. Але це зовсім не означає, що якщо ваша дитина тиха і спокійна, то вона не може стати успішною. Це не так. Просто вам слід допомогти їй підвищити свою самооцінку і змусити її полюбити себе.

Дозвольте дитині робити те, чим вона може пишатися
Якщо дитині щось подобається робити, наприклад ліпити з пластиліну або робити аплікації, або малювати, розвивайте це вміння, хваліть її за виконану роботу. Кожне її нове досягнення, яке ви оцінили, буде робити дитину вище в її очах, а значить і в очах оточуючих.

Грайте разом з дитиною
Приймайте активну участь в іграх з дитиною. Деякі діти вважають за краще грати самі, деякі люблять робити це в компанії однолітків. Покажіть, що вам цікаво те, чим він займається. Наприклад, він грає однієї машинкою, а ви візьміть іншу і повторюйте його дії. Головне – робити все це щиро. Дитині буде приємно відчути себе лідером, адже в цій ситуації не він робить те, що ви, а ВИ повторюєте за ним.
Саме в грі діти краще всього вчаться новому. Чому б вам не використовувати цей дієвий інструмент?

Дайте дитині право вибору
Це стосується будь-яких на перший погляд дрібниць. Наприклад, збираючись на прогулянку, приготуйте дві кофтинки і запитайте дитини, яку він хотів би надягти або пропонуйте йому вибрати страви, які він хоче отримати на сніданок (запитаєте, що він хоче більше: кашку або картопляне пюре). Обов’язково погодьтеся з його вибором. Такі ваші дії покажуть дитині, що ви зважаєте на його думку і це підвищить її самооцінку.
Якщо батьки всім своїм виглядом показують, що вони впевнені в тому, що роблять, то і у дитини з’являється відчуття впевненості. Дитина бачить, як веде себе тато чи мама в кожній конкретній ситуації і переймає батьківський приклад поведінки. Будьте впевнені в собі і в своїх діях і все у вас вийде.

Що необхідно придбати для майбутнього першокласника

Я збираюся до школи!

 
1. Портфель.
2. Зошити в похилу лінію (10 шт.)
3. Зошити в клітинку (10 шт.)
4. Кольорові олівці.
5. Кулькові ручки (2 шт.)
6. Прості олівці (2 шт.)
7. Гумка.
8. Стругачка.
9. Пенал.
10. Лінійка (10-20 см.)
11. Обкладинки на зошити (10 шт.)
12. Обкладинки на книги.
13. Обкладинки на книги.
14. Закладки для книг.
15. Щоденник.
16. Альбом для малювання.
17. Фарби акварельні.
18. Гуаш ( з білим кольором).
19. Пензлі для малювання.
20. Клей.
21. Кольоровий папір і картон.
22. Ножиці.
23. Спортивна форма та взуття.
24. Папка для зошитів.

Як правильно пiдготувати дитину до вступу в дитячий садок?

Дитина і садочок

Дослiдження вчених свiдчать, що можна допомогти малюку подолати труднощi звикання i навiть певною мiрою запобiгти їм, якщо заздалегiдь пiдготувати дитину до майбутнiх змiн. Головна роль тут належить батькам.

 

 

 

У чому полягає пiдготовка дитини до ясел?

1. Передусiм слiд органiзувати життя дитини в сiм”ї вiдповiдно до режиму дня, якого дотримуються в дошкiльному закладi. Цим ви значно полегшите малятi процес звикання до садочка.
2. Добре, якщо зацiкавите сина чи доньку дитячим садком, викличете бажання йти туди.

Продовжити читання “Як правильно пiдготувати дитину до вступу в дитячий садок?”

Як заклопотаній мамі знайти час для дитини?

Мама

Кожна жінка, мріючи про дитину, уявляє, якою чудовою мамою вона стане своєму синові або доньці. У своїх мріях ми бачимо, як будемо день і ніч грати зі своїм малюком, облаштовувати йому кімнату, купимо всі іграшки світу, прочитаємо безліч книг, передамо свої знання і вміння. А головне – будемо уважними, терплячими і дбайливими мамусями, які здатні вчасно побачити проблеми і прийти на допомогу, з легкістю завоювати довіру і любов улюбленого чада. Але, коли в нашому житті з’являється малюк, часто реальність вносить свої корективи.
На роботі часто доводиться затримуватися, тому що справ дуже багато. Після важкого робочого дня ваша дитина замість того, щоб порадувати батьків гарною поведінкою, влаштовує сцени, колупається в тарілці, не хоче прибирати іграшки, а всі ваші спроби відправити її в ліжко обертаються справжнім скандалом.

Вас все частіше відвідують думки, що щось у вашому житті не так, раз замість радості спілкування з власним чадом ви придбали тільки клопіт. Як же досягти такої бажаної гармонії у спілкуванні зі своєю дитиною? Адже це просто необхідно, і не тільки вам, а й самому малюкові.

Продовжити читання “Як заклопотаній мамі знайти час для дитини?”